Z ogromną przyjemnością ogłaszamy

Otwieramy żłobek w domku jednorodzinnym tuż obok naszego Przedszkola!
Teraz w jednym miejscu przedszkole i żłobek z 3 tysiącami metrów kwadratowych ogrodu skąpanego w zieleni!

Kiedy startujemy?
Uruchomienie żłobka planujemy w styczniu 2024 roku. Obecnie kończymy prace remontowe i adaptacyjne w salach dla maluszków i czekamy na certyfikowane mebelki.

Przedszkolny Raj

Sale dla Dzieci
Parterowy dom, w którym szykujemy nasz żłobek będzie miał do dyspozycji dużą, słoneczną salę dzienną z kącikiem jadalnianym oraz z dużym zacienionym tarasem, dwa pokoje do wyciszenia i leżakowania, toaletę przystosowaną dla Maluszków, wygodną szatnię i aneks kuchenny. Dom ma szerokie korytarze i brak schodów, dzięki czemu jest pozbawiony zagrożeń i przestronny. Planujemy dwie grupy żłobkowe:

1. maluszki do 1.5 roku
  2. 1.5 - 2.5 latki

Dzieci po ukończeniu 2.5 roku życia będą miały pierwszeństwo, zapewnione miejsce w Naszym Przedszkolu - Przedszkolny Raj w Kosakowie.

Bezpieczeństwo Najmłodszych
Dbając o bezpieczeństwo naszych podopiecznych do przestrzeni dla Maluszków mamy certyfikowane meble i wyposażenie sanitarne, zgodne z wymogami Sanepidu i normami UE. Sypialnie wyposażyliśmy w bezpieczne i certyfikowane materacyki z ekoskóry dla pełnego komfortu Dzieci i ich Rodziców. Zadbaliśmy również o to, aby zabawki i pomoce, które znajdują się na wyposażeniu żłobka były całkowicie bezpieczne dla najmłodszych. Do sprzątania używamy ekologicznych płynów. Sale będą wyposażone w termometry i higrometry aby kontrolować temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach.

Świeże powietrze to skarb
Sam ogród jest przepięknie porośnięty wiekowymi drzewami, które dają przyjemny cień i relaksujący szum. Ogród i taras pozwalają na spacery, gry, zabawy i leżakowanie z Maluszkami na świeżym powietrzu bez konieczności wychodzenia na ulicę. Nie używamy w ogrodzie szkodliwych oprysków lub innych chemicznych nawozów, dbamy o ekologię i zdrowie naszych podopiecznych.

Żłobek Niepubliczny „Przedszkolny Raj”

ul. Krasickiego 14 lub ul. Nagietkowa 9
81-198 Kosakowo

Lokalizacja
Żłobek mieści się w Kosakowie, na ulic Nagietkowej 9, w domku jednorodzinnym z przestronnym i zacisznym ogrodem. Ogród ten przylega do ogrodu przedszkola niepublicznego Przedszkolny Raj w Kosakowie tworząc 3000 metrów kwadratowych zielonej przestrzeni do zabawy na świeżym powietrzu. Ogromną zaletą naszej lokalizacji jest nie tylko imponujący ogród, ale także brak smogu i hałasu od ruchu ulicznego.

Jak dostać się do żłobka?
Wejście do domu oraz miejsce do zaparkowania auta będzie możliwe i od ulicy Nagietkowej 9, oraz przez Przedszkolny Raj od ulicy Krasickiego 14. Dzięki czemu Rodzic, który będzie u nas korzystał z przedszkola i żłobka będzie mógł swobodnie przemieszczać się ogrodem między obydwoma domami.

Telefon:
właściciel/dyrekcja (Ewa Zaprzaluk):+48 507 728 868
żłobek: +48 732 536 313

Rachunek bankowy: 61 1050 1764 1000 0090 8173 7059
Przedszkolny Raj

Ramowy plan dnia

• schodzenie się dzieci poranna gimnastyka, swobodne zabawy
  • zabiegi higieniczne, zajęcia umuzykalniające
  • śniadanie
  • zajęcia ogólnorozwojowe, zabawy kierowane, zajęcia dodatkowe
  • zabiegi higieniczne drugie śniadanie
  • zabawy na świeżym powietrzu
  • zabiegi higieniczne obiad (2-gie danie)
  • drzemka
  • wybudzanie dzieci zabiegi higieniczne swobodne zabawy czytanie książeczek
  • zupka
  • aktywne zabawy edukacyjno-rozwojowe
  • podwieczorek
  • swobodne zabawy rozchodzenie się dzieci

1400zł/msc

• za 5 godz. pobytu
  • +200zł za cały dzień

Zgłosznie

500zł

• bezzwrotne wpisowe
  • zapisy mailowo na adres: [email protected]
  • Prosimy nie zwlekać z decyzją zainteresowanie jest bardzo duże:) na początek przewidujemy tylko około 25—30 miejsc.

Wyżywienie

16zł/dzień

• Za catering odpowiada firma „Gastro Czary”.
  • 5 posiłków: śniadanie, 2-gie śniadanie, obiad, zupa oraz podwieczorek
  • Aktualny jadłospis dostępny codziennie na tablicy informacyjnej
  • Możliwość odwołania wyżywienia danego dnia do godz. 8:00
  • +1zł za dietę specjalistyczną